Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Elektryczna obroża antyszczek Deluxe Bark

Cena: 597,00

Numer katalogowy: PSPDBC-300-20

Zaawansowana technologicznie obroża antyszczekowa marki PetSafe model Deluxe Bark Collar została wyposażona w dwa niezależne czujniki: czujnik dźwięku i sensor wibracji krtani. Dzięki temu obroża jeszcze lepiej reaguje na szczególnie uporczywe szczekanie i wycie psa, ponieważ uruchamia się wyłącznie wtedy, gdy szczekanie zostanie rozpoznane przez oba czujniki jednocześnie. Ten zaawansowany system rozpoznawania ujadania psa został opatentowany przez PetSafe.

Do wyboru są trzy tryby pracy, które odpowiadają za sposób reakcji obroży na zachowanie psa: częsta reakcja, średnia reakcja i rzadka reakcja. Obroża dopasowuje siłę impulsu automatycznie do temperamentu psa, stopniowo zwiększając impuls w trakcie szczekania lub wycia, aż do poziomu który rozpozna jako właściwy dla danej sytuacji. W sumie obroża oferuje aż 18 poziomów impulsu co umożliwia niezwykle dokładne dopasowanie impulsu dla danego psa.

Obroża została również wyposażona w tryb testowy, diagnozujący pracę obroży. Zasilana jest baterią RFA-67. Wyjątkowo mała waga obroży (tylko 40 gram) umożliwia jej stosowanie również przez mniejsze psy.

Pasek zastosowany do mocowania odbiornika obroży elektronicznej jest paskiem wymiennym. Pasek dostarczany przez producenta można zastąpić własnym paskiem lub obrożą. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez producenta prostego systemu mocowania odbiornika za pomocą przykręcanych elektrod, które mocują i odpowiednio utrzymują odbiornik przy pasku obroży.

Obroża jest wodoodporna.

W zestawie bateria RFA-67. 

Instrukcja w języku polskim.

Opcjonalnie:

Dodatkowe baterie RFA-67 do obroży elektronicznej

Dodatkowe elektrody PetSafe do elektrycznej obroży

Wymienny pasek do obroży elektrycznej PetSafe.