Zdjęcie produktu
Powiększ

Elektryczny pastuch marki PetSafe dla dwóch psów

Cena: 1626,00

Numer katalogowy: PSPIG19-153942P

Niewidoczny elektryczny pastuch dla dwóch mniejszych lub średnich psów. W zestawie dwie lekkie obroże elektroniczne zasilane poprzez baterię RFA-67. Jakość marki PetSafe to udana tresura psa w ogrodzie.

Do tego systemu ogrodzenia możesz dokupić również dodatkowe obroże elektroniczne dla swoich kotów oraz dowolną ilość obroży dla psów (również dla dużych i bardzo dużych) dzięki czemu szkolenie psów w ogrodzie może być prowadzone jednocześnie dla wielu zwierząt z jednej centralki wchodzącej w skład tego kompletu. System działa w oparciu o kabel rozłożony w ogrodzie i podłączony do centralki (w komplecie 150 metrów). 

Obroże do niewidocznego ogrodzenia posiadają ostrzeżenia dźwiękowe oraz 4 poziomy impulsów. Każda obroża elektroniczna wyposażona jest w regulowany pasek w zakresie od 24 do 60 cm. Waga obroży to około 75 gram.

Zestaw zawiera: sterownik, zasilacz, dwie obroże elektroniczne, 2 baterie RFA-67, 150 metrów przewodu, 50 flag ostrzegawczych, tester, instrukcję oraz dwie złączki do przewodu.