Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Magnetyczne drzwi dla kota - kolor biały

Cena: 219,00

Numer katalogowy: PSSW400EF

Drzwiczki dla kotów PetSafe Magnetic Deluxe zostały opracowane tak, aby pozbyć się nieproszonych kocich gości, dzięki czemu żadne obce zwierze nie odwiedzi Twojego domu. Przejście dla kotów otworzy się tylko wtedy, gdy zbliży się do niego specjalny klucz magnetyczny, który Twój pupil będzie miał zawieszony na obroży.

Dzięki zachowaniu optymalnej formy zamykania i otwierania, klapka nie otwiera się od silniejszego podmuchu wiatru bądź przeciągu. Drzwi dla kotów i małych psów typu 4WAY: mogą otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wyjść, mogą otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wejść, mogą otwierać się w obie strony oraz mogą być całkowicie zamknięte.

Drzwiczki marki PetSafe są dwustronne - w zestawie znajdują się dwie ramki, jedna do zamontowania wewnątrz pomieszczenia, druga do montażu po zewnętrznej stronie. Oprawa przejścia wykonana jest z białego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Wymiary:

Całkowity rozmiar drzwiczek wraz z oprawą wynosi:

wysokość 252 mm,
szerokość 241 mm.

Rozmiar otworu do montażu klapki odpowiednio:

wysokość 175 mm,
szerokość 168 mm.

Rozmiar przejścia dla psa:

wysokość 145 mm,
szerokość 162 mm.

Tego typu drzwiczki automatyczne występują również w barwie imitującej drewno. Do tego modelu drzwiczek można zastosować tunel PetSafe.

Produkt jest kontynuacją topowego modelu drzwiczek Staywell 400 EFS.