Zdjęcie produktu
Powiększ

Obroża elektryczna SportDOG Upland Hunter do tresury psów

Cena: 2939,00

Numer katalogowy: SDSD-1875E

Obroża elektroniczna Upland Hunter 1875 marki Sport Dog o zasięgu do 1600 metrów łączy w sobie zalety obroży do tresury z zaawansowanym lokalizatorem dźwiękowym. Zestaw może obsługiwać do trzech obroży jednocześnie (wymagają dokupienia). Obroża dla psa posiada 7 impulsów krótkich oraz 7 impulsów ciągłych. Oprócz tego mamy do dyspozycji dźwięk ostrzegawczy oraz wibracje w obroży, które mogą być stosowane jako bodziec pozytywny.

Ciekawym dodatkiem w zestawie SportDog jest Beeper, czyli dodatkowy moduł, dzięki któremu będziemy mogli zlokalizować czworonoga za pomocą wydawanego przez lokalizator dźwięku. Zarówno Beeper jak i obroża elektroniczna posiadają funkcję DRYTEK, która umożliwia zanurzenie do głębokości 7 metrów pod powierzchnią wody. obroża do tresury może być stosowana również w słonej wodzie morskiej.

Zarówno obroża elektroniczna jak i Beeper mają niezwykle kompaktową obudowę, przez co są lekkie i nie sprawiają psom niedogodności w czasie ich noszenia. Dzięki regulowanemu paskowi o długości 65 centymetrów bez problemu dopasujesz jego długość do rozmiarów szyi czworonoga.

Funkcjonalność:
W zestawie:
Specyfikacja:

Opcjonalnie:

Tresura psa w zasięgu do 12 kilometrów - elektroniczna obroża dla psa z modułem lokalizującym - TEK 1.0 marki SportDOG.

NoBark 10R - obroża przeciw szczekaniu psa marki SportDOG.